Сервис Центр

ПриватБанк впроваджує безготівкову електронну оплату за проїзд у міському громадському транспорті: розрахуватися можна буде навіть через смарт-годинник, планшет, мобільний телефон

 Поділитися

Поділитися в

 Донедавна для оплати проїзду у великих містах використовувалися транспортні картки та спеціальне обладнання (валідатори). Сьогодні ПриватБанк пропонує набагато зручніший та сучасніший спосіб диспетчеризації та обліку оплати проїзду, який можна використовувати і у невеликих містах, наприклад, у Шостці – безготівкові електронні платежі. Цікаво, що безготівкові електронні платежі можна здійснювати за допомогою уніфікованих пристроїв (смарт годинників, планшетів), а також мобільних телефонів.

 Ще один популярний і звичний вид розрахунку – платіжна банківська картка.

 Безготівкова оплата від ПриватБанку дозволить економити на:

– розвитку інфраструктури точок продажів і обслуговування карток – дані функції виконує банк;

– купівлі обладнання – POS-термінали для оплати надає банк у користування;

– друку і продажу проїзних документів – банк пропонує використовувати електронний формат документів;

– інкасації та внесення виручки – кошти надходять відразу на розрахунковий рахунок перевізника.

За допомогою безготівкових електронних платежів від ПриватБанку можна вести:

● Простий і зрозумілий облік коштів, що надходять на рахунок перевізника

● Реальні дані пасажиропотоку і завантаження на маршрутах

● Облік і роботу з різними групами пільгової категорії

● Популяризацію рішення за рахунок спільних акцій

● Потужний і надійний процесинговий центр

● Он-лайн підтримку і сервісне обслуговування без додаткових витрат

● Прозорий контроль податкових надходжень.

 Отож, щоб скористатися електронним безготівковим платежем, ПриватБанк пропонує оплату карткою будь-якого банку, оплату по QR-коду, або електронний проїзний у Приват-24.

 Так, у багатьох невеличких містах України: у Гадячі, Ізмаїлі та ін. було впроваджено Транспортне рішення від ПриватБанку для установки в електротранспорті та в маршрутних таксі міських маршрутів спеціальних пристроїв, що використовуються для оплати за допомогою банківської картки будь-якого банку або пристроїв з підтримкою безконтактної оплати (NFC). Вартість проїзду програмується, і, при здійсненні операції, пасажиру достатньо провести платіжну картку через термінал. Ідентифікація факту оплати відбувається по відображенню на екрані терміналу “смайла”: зелений – оплата успішна, червоний – відмова. Дане технічне рішення реалізовано без друку паперового чека з терміналу – чек при оплаті формується в електронному вигляді і доступний в меню Приват24 клієнта.

 У деяких містах, наприклад, в маршрутних таксі міста Бахмут, такі пристрої встановили на «лапі» транспортного засобу біля водія. Так само, як і корпусне рішення, обладнання має програмовану вартість проїзду, електронний формат чека і візуалізацію факту оплати за допомогою “смайликів” на екрані терміналу.

 Для приміських маршрутів з ручним введенням вартості проїзду для можливості безготівкової оплати на маршрутах, де вартість проїзду залежить від відстані, ПриватБанк пропонує використовувати звичайний банківський термінал, який заряджається від мережі ТЗ через прикурювач. Для оплати проїзду через дані пристрої, водій вводить на терміналі суму – вартість проїзду для пасажира (аналог терміналу в магазині). На відміну від рішень з фіксованою сумою – присутній друк термінального чека на пристрої.

 Ще один варіант безготівкової оплати – оплата разового квитка по QR-коду через додаток Приват-24. Купівля разового Е-квитка здійснюється безпосередньо в транспорті за допомогою програми Приват24 і сканування розміщеного в транспорті спеціального QR-коду. Кожен такий код прив’язується до конкретного транспортного засобу, що дає можливість чітко контролювати продаж квитків в кожному транспортному засобі перевізника. Пасажиру достатньо в Приват24 відсканувати QR-код, вибрати карту для списання та вказати кількість придбаних квитків. Варто скористатися і багаторазовим електронним проїзним у додатку Приват24. Послуга дозволяє пасажирам придбати проїзний документ і пред’являти його зі свого телефону. Можливий продаж проїзних через Приват24 терміном на день, тиждень, місяць.

 Безготівковою оплатою за проїзд у транспорті при підтримці ПриватБанку сьогодні вже успішно користуються Сумська, Полтавська, Черкаська, Дніпропетровська, Донецька, Одеська, Львівська, Закарпатська області. У багатьох маленьких містах, на кшталт Шостки Сумської області, де нема муніципального транспорту і перевозкою пасажирів займаються приватні маршрутки, теж з успіхом використовують електронний квиток ПриватБанку. Нагадаємо, запровадження такого транспортного рішення не вимагає вкладання коштів ані місцевою громадою, ані самими перевізниками.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору