Мелт. Торговое обурудование

Представники ШП “Харківенергоремонт” не з’явилися на зустріч з громадскістю, де мали б обгрунтувати справедливість вартості абонплати + Відео

ЖКГ, Тарифи 13:41, 30.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 29 грудня, мав відбутися круглий стіл щодо обонплати за теплопостачання. Однак головна сторона переговорів – представники ШП “Харківнергоремонт” на зустріч не з’явилися. Їх чекали і представники місцевої влади, і громадськість.

«Не дивлячись на те, що останнього разу, коли ми спілкувалися, вони сказали, що можуть надати нам усі розрахунки та пояснити, чому у Шостці майже найвища по Україні абонплата”, – розповів головуючий Андрій Сурай.

Начальник управління економіки Дар’я Гребенюк пояснила, що Шосткинська міськрада в особі міського голови Миколи Ноги звернулася до керівництва підприємства  щодо наданя обґрунтувань, розрахунку абонплати.

«Було запропоновано зменшити її на 30% – привести її до середнього по Україні, та надати свої пропозиції”,- уточнила вона.

На даний час за постановою Кабміну граничний розмір абонплати, який встановлюється за рівнем прожиткового мінімуму, складає 33,74 грн. У Шостці абонплата коштує 32,18 грн. У Конотопі – 25,60 грн. У Сумах – 32,39 грн. У Глухові – 25 грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору