Сервис Центр

Південно-Західна залізниця продовжує роботи щодо попередження невиробничого травматизму на залізничному транспорті

Суспільство 01:10, 13.11.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Службою охорони праці Південно-Західної залізниці продовжується місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо попередження невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, що розташовані в прилеглих до залізничних колій районах. Спеціально для цього Столична магістраль задіяла дорожній вагон охорони праці та вагони-тренажери дирекцій залізничних перевезень, де проводяться лекції, бесіди, покази відеофільмів.

Дорожній вагон охорони праці вже здійснив виїзди на станції Овруч, Коростень, Житомир, Хутір-Михайлівський, Ніжин, Чернігів. Для прослухування лекцій організовано 24 групи, присутніх 674 особи. З 08.11.2010 р. по 12.11.2010 р. вагон перебуватиме на станціях Могилів – Подільський, Жмеренка, Вінниця.
Спеціалістами з охорони праці Козятинської дирекції були проведені лекції та бесіди з школярами по станціях Козятин-ІІ, Білв Церква, Славута – 9 груп, 236 осіб, ПТУ-17 – 1 група, 30 осіб

Начальниками станцій Бараїлів, Красилів, Бар, Рахни, Старокостянтинів-1 проведені бесіди з учнями в прилеглих навчальних закладах. Організовано 12 груп, присутніх 295 осіб.

Вагон технічного навчання Коростенської дирекції залізничних перевезень виїжджав на станції Житомир, Нова Борова. Організовано 3 групи, присутніх 88 осіб.

Крім того, постійно на станціях, вокзалах, посадочних платформах Південно-Західної залізниці для громадян передається інформація про зони підвищеної небезпеки на залізниці, про правила поведінки громадян в зоні дії залізничного транспорту, завчасне інформування пасажирів про час прибуття та відправлення поїздів.

 

 

Фото на сайте www.swrailway.gov.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору