Одна з громад Шосткинського району бореться за пів мільйона гривень, за які планує створити військово-патріотичний табір

 Поділитися

Поділитися в

Завершилося приймання заявок на конкурс “Наша громада”, що проводиться для територіальних громад. Він організований телеканалами ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіацентром.

Громади-учасниці конкурсу мають шанс виграти головний приз – пів мільйона гривень на втілення важливого проєкту в освіті; медицині; комунальній сфері; розвитку підприємництва; туризмі; екології тощо.

Із Сумщини участь у конкурсі беруть лише 7 громад: Буринська, Недригайлівська, Роменська, Тростянецька, Чернеччинська, Ямпільська та Краснопільська.

Ямпільська громада Шосткинського району за виграні кошти планує створити оздоровчий, військово-патріотичний табір на місці колишньої загальноосвітньої школи в екологічно чистому сосновому лісі.

Буринська громада планує придбати УЗД апарат; Краснопільська – створити спортивно-оздоровчий майданчик для тренувань з workout; Роменська – культурно-туристичний маршрут з об’єктів історико-культурної спадщини доби козацтва; Тростянецька має на меті відкрити перше в Охтирському районі відділення реабілітації на базі міської лікарні для медичної, психологічної та соціальної реабілітації хворих та інвалідів; Чернеччинська – створити мобільний 3D кінотеатр «Просто неба» та закупити необхідне обладнання, щоб у кожному старостинському окрузі проводити кінопокази 3D та 2D.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору