Нічний удар по Конотопу: пошкоджені будинки, музей та є постраждалі
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі 20 травня російські війська здійснили масовану атаку на Конотоп. Під ворожими ударами опинилися житлові будинки та будівля краєзнавчого музею.
Унаслідок обстрілів виникли пожежі, ліквідацією яких рятувальники займалися одразу на п’яти різних локаціях. До робіт також залучалися підрозділи ДСНС з обласного центру та кінологічні розрахунки.
За інформацією ДСНС Сумщини особливо серйозних руйнувань зазнав багатоквартирний житловий будинок, де вибухом було зруйновано перекриття між другим і четвертим поверхами. З-під завалів вдалося врятувати трьох людей.
Через загрозу повторних ворожих атак аварійно-рятувальні роботи тимчасово призупинялися.
Усі осередки займання надзвичайникам вдалося ліквідувати. Наразі відомо про вісьмох травмованих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: