Навіть під час війни на Сумщині виявляють крадіжки електроенергії. “Сумиобленерго” просить громадян інформувати про такі випадки

ЖКГ, Споживач 16:25, 4.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 З перших годин війни енергетики  відчули критичні зміни у роботі, повідомляють в АТ “Сумиобленерго”. Оскільки пошкодження об’єктів життєзабезпечення було і залишається однією з головних цілей російських військ, електричні мережі у більшості прикордонних населених пунктів області були пошкоджені або зруйновані. Роботи з їх відновлення ускладнилися через постійні обстріли та бомбардування з боку окупантів. Нерідко енергетики не мали можливості дістатися до власних підстанцій або мереж. Незважаючи на це, забезпечення кожної родини електричною енергією стало, як ніколи, важливим і пріоритетним.
 – Військова агресія окупантів унеможливила вільний доступ працівників АТ “Сумиобленерго” до засобів обліку електроенергії та організацію щоденних обходів електроустановок споживачів. Користуючись цим, деякі споживачі не припинили спроб крадіжок електроенергії. Протягом останніх двох місяців було виявлено декілька таких випадків. Були зафіксовані самовільні підключення до електричних мереж АТ “Сумиобленерго”, пошкодження обліку та застосування електронних пристроїв для впливу на лічильники. Ці порушення привели до перевантаження мереж, зниження рівня напруги в них, виходу їх із ладу і, як наслідок, припинення розподілу електричної енергії іншим споживачам, – інформують в “Сумиобленерго”.
 Більше того, щоб уникнути відповідальності, крадії перешкоджають доступу представників АТ “Сумиобленерго” до своїх електроустановок. В умовах воєнного стану, за наслідками такі дії практично не відрізняються від дій окупантів або співпраці з ворогом, кажуть в “Сумиобленерго”. Тому у деяких випадках (з огляду на обмеження воєнного стану) для здійснення контролю обліку енергетики залучають до роботи представників Територіальної оборони і ЗСУ, повідомляють Oбласну військову адміністрацію про протиправну діяльність недобросовісних споживачів для вжиття відповідних заходів.
Для забезпечення можливості сталого постачання електричної енергії кожному з мешканців області у складних умовах воєнного часу, АТ “Сумиобленерго” просить споживачів електричної енергії не бути байдужими спостерігачами і надавати можливу допомогу енергетикам.
 Якщо ви помітили протиправні дії окремих громадян або підприємств, спрямовані на незаконне користування електричною енергією, псування електричного обладнання та мереж, несанкціоноване підключення струмоприймачів – зверніться безпосередньо до найближчої філії АТ “Сумиобленерго” або зателефонуйте до кол-центру Товариства за номером: (0542) 659-659 (цілодобово) чи надішліть повідомлення електронною поштою на адресу: call_center@soe.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору