Народний депутат добився пільгових пенсій для 27 колишніх працівників виробничого об’єднання «Свема»

Суспільство 04:20, 29.09.2011
 Поділитися

Поділитися в

Foto

До першого секретаря Сумського обкому КПУ, народного депутата України Володимира Даниленка звернулися колишні працівники відомого на увесь Радянській союз виробничого об’єднання «Свема» з проханням надати їм допомогу у вирішенні питання щодо призначення пенсії за віком на пільгових умовах у зв’язку з важкими умовами праці.

ВО “Свема”- свого часу найбільше підприємство колишнього СРСР, що спеціалізується на випуску всіх видів аматорських та професійних кінофотоматеріалів. Продукція даного підприємства експортувалася в 33 країни світу.

Як вже повідомлялося, 4 березня 2011 року у залі засідань Верховної Ради України на вимогу працівників об’єднання був оголошений депутатський запит народного депутата України Володимира Даниленко до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова «стосовно створення експертної комісії або робочої групи з залученням спеціалістів хімічної галузі для вирішення питання щодо оформлення пенсії за віком на пільгових умовах за Списками № 1 і № 2 колишнім працівникам відкритого акціонерного товариства «Акціонерна Компанія «Свема»».

На даний запит Кабінет Міністрів України повідомив, що до пільгового стажу колишніх працівників виробничого об’єднання «Свема» повинен бути включений стаж на підставі роз’яснень колишніх урядових установ СРСР, тобто Пенсійний фонд при розгляді питання щодо призначення пенсій громадянам повинен був керуватися не лише законодавством незалежної України, а і звертатися до документів СРСР.

Нажаль, Головне управління ПФУ у Сумській області не поділяло поглядів голови Уряду та продовжувало відмовляти колишнім працівникам у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах.

Для вирішення зазначеної ситуації Володимир Даниленко провів особисту зустріч з Головою Пенсійного Фонду України Борисом Зайчуком та добився додаткової перевірки та роботи з боку обласного управління по виявленню осіб, які працювали у виробництвах ВО «Свема».

За результатами проведеної роботи 27 особам, колишнім працівникам ВО «Свема» призначено пенсію за віком на пільгових умовах за Списком № 2.

 

 

 

 

Печатается с сокращениями

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору