На Сумщині модернізують центри обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»

 Поділитися

Поділитися в

Постачальна компанія «ЕНЕРА СУМИ» осучаснює центри обслуговування клієнтів. Першим оновили ЦОК у Ромнах, що знаходиться за адресою: бульвар Свободи, 7/1.

У центрі обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» замінили освітлення та електропроводку, пофарбували стіни в корпоративні кольори, провели монтаж серверної, встановили охоронну сигналізацію і систему відеоспостереження.

У оновленому приміщенні обладнали 10 робочих місць. Особливу увагу приділили зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині офісу. Стильний інтерєр, простора зала очікування – все для того, аби створити максимально комфортні умови для споживачів.

Тож відтепер близько 40 тисяч споживачів із міста Ромни і Роменського району можуть отримати якісні консультації з будь-яких питань електропостачання у новому форматі.

Вдосконалення консультаційної підтримки клієнтів «ЕНЕРА СУМИ» передбачає перехід від «кабінетної системи» надання послуг споживачам електроенергії до роботи за принципом «openspace» (відкритого простору). Сучасне обладнання, кваліфіковані спеціалісти, відкритість та доступність обслуговування – таким є осучаснений ЦОК, – розповідає директор ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Ірина ЛОШАК.

Відвідувачів центру обслуговування клієнтів – фізичних та юридичних осіб, консультують 6 спеціалістів. У одному місці клієнти оперативно отримують комплекс послуг, що стосуються електропостачання.

  • Фахівці ЦОК надають консультації щодо укладення договорів про постачання електроенергії, роз’яснюють споживачам порядок проведення нарахувань за спожиту електроенергію, здійснюють оформлення пільг і субсидій тощо, – додає головний адміністратор Роменського центру обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Руслан ПУГАЧ.

Найближчим часом аналогічні зміни відбудуться ще у 5 центрах обслуговування клієнтів «ЕНЕРА СУМИ». На фінішній прямій оновлення Кролевецького ЦОК. Також ремонтні роботи тривають у Лебединському та Шосткинському центрах обслуговування клієнтів. У подальшому планується осучаснення центрів у Сумах та Охтирці.

Нагадаємо, загалом на території Сумщини функціонує 18 центрів обслуговування клієнтів – у обласному центрі та в усіх районах. Адресу і режим роботи кожного ЦОК можна знайти на нашому сайті.

Також є можливість отримати консультації дистанційно, зателефонувавши до фахівців кол-центру (0542) 77-99-00. Для вирішення спірних ситуацій можна звернутися до спеціалістів Інформаційно-консультаційного центру, що знаходиться по вул. Ремісничій, 35 (каб. 24) або за телефоном: (0542) 660-979 (623).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору