Міський голова закликав підтримувати громади на сході країни та розвивати економіку + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня делегація з нашого міста відвідала Харків. Про це поінформував міський голова Микола Нога. Він закликав містян не розхолоджуватися, бо війна ще не завершилася, і поки не відомо, на якій стадії.

– Делегація з нашого міста минулого тижня була в Харкові. Враження дуже не прості. Вибухи буквально через кожну хвилину. Бабуся йшла по вулиці просила хоч одну картоплину. Ми кажемо – дамо, а вона: Ну дайте, їм зараз треба!». Мабуть же, не прості умови…

Очільник громади звернув увагу усіх, у кого є рідні чи близькі в місцях, де йдуть активні бойові дії, допомагати їм.

– Ми повинні допомагати і посилювати тих, хто сьогодні на передній лінії фронту, хто кожного дня під пострілами. Будемо допомагати цим регіонам, переносити роботу з нашого міста і підтримувати тих, хто цього потребує. Бо ми теж залежимо від них. Якщо не розіб’ємо там ворога, не зможемо мирно жити на нашій території.

Крім того, очільник Шосткинської громади зазначив, що місто переходить до відновлення економіки Шостки, щоб працювали всі підприємства, установи, перукарні, станції технічного обслуговування…

– У нас на території вже є і паливно-мастильні матеріали і т.ін. Ми повинні відновити всі сфери життєдіяльності, поки в нас є така можливість, і ефективно працювати. Так закликає Уряд і так закликає наш Президент, – підсумував Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору