Мэр Шостки поручил как можно быстрее закупить защитные костюмы для медиков

 Поділитися

Поділитися в

На вчерашнем аппаратном совещании в горисполкоме мэр Николай Нога был встревожен ситуацией и темпами распространения коронавируса.

«По ЗМІ пішла інформація, що в Україні буде коронавірус, питання тільки «коли?» і «де?»… – сказал городской голова.

Главный врач Центральной районной больницы Олег Штогрин проинформировал что продолжаются работы по подготовке специальной палаты в инфекционном отделении на случай вспышки короновируса в Шостке.

«Проплатили матеріали: двері та вентиляцію. Тільки будуть готові – проведемо роботу по їх установці. Обладнання і наркозний апарат сучасний, і кисневий концентратор, що необхідний – зарезервовані. Захисні засоби частину вже придбали, на частину взяли рахунки», – рассказал Олег Штогрин.

В свою очередь, мэр города был возмущен тем, что до сих пор не приобретены защитные костюмы для медперсонала.

«Може виникнути ситуація, коли нічого цього не буде. В торговій мережі не буде. Розкуплять і все. Організовуйте, і підійдіть до цього питання більш відповідально… Треба підготуватися до надзвичайних ситуацій і не тільки медпрацівникам. Всім управлінням потрібно запастись матеріалами, щоб потім не виникало: «у мене нема того, чи в мене нема цього. Ми повинні зрозуміти, що ця «зараза» не дай Бог прийде до нас. І ми повинні навчитися управлять містом. Місто повинно жити навіть в таких складних умовах» – призвал городской голова.

 

 

 

 

 

Фото из Интернета

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору