Майже кожен другий виборець готовий проголосувати за Молотка

Суспільство 05:16, 3.10.2014
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У передвиборчій гонці по виборчому окрузі №160 з великим відривом лідирує кандидат в народні депутати України Ігор Молоток. За нього готовий проголосувати майже кожен другий виборець — 43,15%. На другій сходинці рейтингу Сергій Талала. Свої голоси йому віддають 14,2% виборців округу. Наступний у рейтингу Віталій Демидко — 11,8%. Решта кандидатів сукупно набрали 8,27% голосів. Кількість тих, хто не визначився – 22,58% виборців.

Соціологічне дослідження проводив «Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень» при СумДУ (м.Суми) в період з 20 по 29 вересня 2014 року. В опитуванні взяло участь 520 респондентів. Теоретична похибка дослідження становить 3%. Дослідження проводилося на території виборчого округу №160 (в м. Шостка, м. Конотоп, Шосткинському, Конотопському та Кролевецькому районах).

За словами керівника Центру, соціолога Ніни Світайло, на момент проведення дослідження ще були не відомі імена всіх кандидатів у народні депутати по виборчому округу №160 (останній день реєстрації — 30 вересня).

«Особливістю ситуації в окрузі станом на кінець вересня є певне «районування» політичних симпатій, яке буде зменшуватися з наближенням виборів. Лідерство Ігоря Молотка, вірогідно, пояснюється його високою популярністю, яка є наслідком дворічної роботи в окрузі як народного депутата України. Показники Сергія Талали та Віталія Демидка обумовлені їх участю в парламентських виборах 2012 року і популярністю в Конотопі та Конотопському районі», — повідомила Ніна Світайло.

В окрузі досить високий відсоток тих, хто не визначився. «Логічно припустити, що до кінця виборчої кампанії цифри зміняться. Але принципово на позицію кандидатів у рейтингу це не вплине. Занадто значний відрив у лідера і занадто мало часу в опонентів, щоб змінити думку виборців», — зазначила соціолог.

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору