Лише 6% опитаних шосткинців вказали, що не збираються цьогоріч обробляти город. Садитимуть навіть ті, хто раніше цього не робили

 Поділитися

Поділитися в

На Шостка.INFO проходило опитування, у ході якого шосткинці поділилися, чи планують цьогоріч займатися городництвом, тим більше, що цей рік видався не простим…

У опитуванні взяли участь 2815 учасників.

Як з’ясувалося, 82% опитаних цієї весни садитимуть город. З них 74% (2085 чоловік) вказали, що садили овочі і раніше, тож і цьогоріч планують. 4% (108 чоловік) зазначили, що раніше не обробляли город, але тепер будуть вирощувати овочі для сім’ї. 3% (73 голоси) планують вирощувати овочі ще й на продаж!

Дехто ще остаточно не визначився. Так, 6% (158 голосів) вказали, що поки не знають. 5% (130 чоловік) кажуть, що обробляли б город, але проблематично доїхати до городу чи дачі. 3% (89 учасників) повідомили, що засадять город, як скінчиться війна.

І лише 6% опитаних шосткинців вказали, що точно не будуть займатися городництвом: 3% (93 особи) однозначно відповіли заперечно; ще 3% (80%) вказали, що не садили раніше і зараз не планують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору