Голова Сумської ОВА Володимир Артюх взяв участь у першому міжнародному саміті міст і регіонів у Києві

Влада 18:45, 20.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

 До складу делегації від Сумщини також увійшли перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко, голова обласної ради Віктор Федорченко та голови громад області. Також заступники голови Сумської ОВА та керівники структурних підрозділів ОВА долучилися до заходу в режимі онлайн.
 Захід відбувається за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
 Понад 120 очільників громад та регіонів з різних країн-партнерів України, представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії беруть участь у цьому Саміті.
На Саміті виступали Президент України Володимир Зеленський та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.
 У межах саміту обговорювали наступні питання:
– Відновлення в громадах та регіонах: система управління реконструкцією, синергія зусиль державної та місцевої влади, бізнесу, міжнародних партнерів.
– Післявоєнне відновлення, розвиток міст і громад – від ефективного планування до сталого розвитку.
– Відновлення. Економічні аспекти – інвестування та розвиток державно-приватного партнерства; циклічність та енергоефективність.
 Учасники заходу також торкнулися питання розмінування та інноваційного розвитку територій.
 За результатами саміту заплановано підписання підсумкової декларації і низки угод про партнерство на муніципальному та регіональному рівні.
 Під час міжнародного саміту міст та регіонів були підписані важливі для Сумщини угоди. Голова Сумської ОВА Володимир Артюх та засновник неприбуткової організації «Служіння Разом» («Together Ministry»), штат Джорджія, США Петро Дудник підписали Меморандум. Крім того, була підписана Угода про партнерську співпрацю між містами Конотоп та Фюмель (Франція).
 
 Згідно з Меморандумом американська сторона буде забезпечувати для мешканців Сумської області надання реабілітаційної допомоги, дітям, які постраждали від війни (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти загиблих захисників України, діти з сімей внутрішньо переміщених особі віком від 0 до 18 років), та військовослужбовцям після поранення і травм, а Сумська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація буде забезпечувати через уповноважених осіб всебічне сприяння цій діяльності.
За матеріалами Сумської обласної військової адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору