Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк зустрілася з керівниками медіа Сумщини

Візит 18:00, 28.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час зустрічі присутні детально обговорили новий закон України «Про медіа» та інші питання, що хвилюють керівників місцевих телерадіоорганізацій, журналістів та надавачів аудіовізуальних сервісів. Участь в обговоренні взяли також перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко та представник Національної ради у Сумській області Лариса Якубенко.  Про це повідомляє ОВА.

Головну увагу було приділено особливостям роботи локальних медіа, які здійснюють свою діяльність на прикордонних територіях.

«Мовники і провайдери на прикордонних територіях з країною-агресором працюють зовсім в інших умовах, ніж ті, що здійснюють діяльність в центральних чи західних регіонах України», – підкреслила Лариса Якубенко.

Представники телерадіокомпаній та провайдери програмних послуг звернули увагу регулятора на необхідність напрацювання механізмів підтримки локальних медіа. Зокрема, включення компаній до об’єктів критичної інфраструктури, алгоритму бронювання ключових працівників, компенсаторні механізми за трансляцію загальнонаціонального марафону.

Член Національної ради Олександр Бурмагін зазначив, що місцеві медіа у прикордонних регіонах дуже важливі для інформаційної безпеки України й тому дійсно потребують державної підтримки.

Представники телерадіокомпаній запропонували започаткувати таку форму підтримки, як цільові державні конкурси проектів, пітчинги, в яких можуть брати участь саме локальні прикордонні медіа.

Ольга Герасим’юк наголосила, що Національна рада працює сьогодні в інтересах медіа й готова відстоювати ці інтереси на найвищому державному рівні: «Для фронтових територій потрібен особливий режим співпраці з місцевими медіа та окремі програми підтримки».

Крім того, голова Національної ради зазначила, що регулятор працює за європейськими стандартами і спільна мета – це «захист нашої держави, нашої незалежності й перемога в інформаційній боротьбі з ворогом».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору