Photo

Подаруй аромат

Подарувати

Сертифікат від Prosto Даруй на аромат від всесвітньо відомої компанії “L’ambre” буде статусним і доречним в будь якій ситуації. Отримувач зможе обрати не тільки аромат за власними уподобаннями, але й вирішити, що йому, або їй підходить в даний момент – парфумована вода, або справжні парфуми, а також визначитися з об”ємом виробу.

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Свято – чудовий привід ще раз показати своїй близькій людині, другу або колезі наскільки вона важлива для Вас.

Не завжди ми знаємо настільки добре оточуючих людей, щоб догодити ідеальним подарунком. Prosto Даруй створив для Вас унікальну можливість подарувати універсальний подарунок, який приємно і престижно дарувати.

Продемонструйте індивідуальний підхід, який так цінують в мистецтві дарування.
Сертифікат від Prosto Даруй на аромат від всесвітньо відомої компанії “L’ambre” буде статусним і доречним в будь якій ситуації. Отримувач зможе обрати не тільки аромат за власними уподобаннями, але й вирішити, що йому, або їй підходить в даний момент – парфумована вода, або справжні парфуми, а також визначитися з об”ємом виробу.
Компанія “L’ambre” використовує оригінальний маркетинговий хід: обрала авторитетних французьких виробників парфумованих композицій, які користуються вже освоєними формулами ароматів, «одягла» свою колекцію в уніфіковану упаковку і пропонує Вам справжні французькі аромати, без переплат за бренд, рекламу, упаковку тощо.
Prosto Даруй та Ламбре пропонує подарувати Вашій близькій людині мрію – розкіш користуватися справжніми, всесвітньо визнаними ароматами кожного дня.
Досвідчений професіонал компанії створить всі умови для Вашої особливої людини, для підбору вдалого аромату. Більш того зустрітися з консультантом можна буде декілька разів, в зручний час, в спокійній обстановці. Для нас головне, щоб одарюваний був впевнений в обраному парфумі!
В колекції є 35 ароматів всесвітньо відомих парфумерних брендів: 25 жіночих ароматів і 10 чоловічих.
Просто подаруйте справжній зміст, а не зовнішню форму і Ваша особлива людина обов”язково це оцінить!

Подарунковий сертифікат на парфум від Ламбре не є заміною подарунку, це показник Вашого особливого ставлення до отримувача.
Сертифікат в якості подарунка від Prosto Даруй – це сучасно, престижно і актуально!

 

Після активації подарункового сертифікату, одержувач за пред”явленням картки отримує подарунок.

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте в подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто ОТРИМАВ ПОДАРУНОК: 

Для того, щоб скористатися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами 0969599142 та 0952246263
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця.
Нагору