ЧИНОВНИКА З ШОСТКИ ЗАСУДИЛИ ЗА ПІДРОБКУ ДОКУМЕНТІВ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 20:35, 1.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

В цій публікації мова піде про одного з керівників комунального підприємства Шосткинської міської ради та про об`єкт «будівництво притулку для безпритульних тварин».

У вироку Шосткинського міськрайонного суду Сумської області від 12 березня 2020 року зазначено: «… маючи злочинний умисел на складання завідомо підробленого офіційного документу, з метою його подальшого використання, усвідомлюючи, що роботи по будівництву притулку для безпритульних тварин в м. Шостка Сумської області за договором № 1.11 від 11.11.2016 виконані частково, … було внесено неправдиві відомості про виконання в повному обсязі робіт «будівництво притулку для безпритульних тварин в м. Шостка».

Суд першої інстанції визнав цього керівника винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 та ст. 366-1 КК України та остаточно призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі 3400 грн.

Але вирок суду першої інстанції ще не набрав законної сили, тому згідно ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Більш детально про це можна дізнатися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/88317769

Миколо Петровичу! Надайте відповідь з цього приводу, яку очікує громада.

Шановні громадяни! Що ви скажете з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі суспільству.

Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення законодавства на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua, щоб разом зобов’язувати чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко), в Телеграм-каналі, у Вайбері, щоб ще більше знати про події в регіоні.

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору