Благодійники передали Шосткинській ЦРЛ японський фібробронхоскоп + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання

У минулу п’ятницю Центральна районна лікарня отримала від Міжнародної організації з міграції сучасне медичне обладнання – фібробронхоскоп виробництва японської фірми. Про це на сьогоднішній апаратній нараді проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Донедавна такого обладнання у нашій лікарні не було. Олег Штогрин подякував благодійникам за допомогу. До речі, декілька тижнів тому Міжнародна організація з міграції передала Шосткинській ЦРЛ потужний генератор.
Під час апаратної наради головний лікар повідомив, що на сьогоднішній день у інфекційному відділенні лікуються 6 пацієнтів (з них 1 дитина), які захворіли на коронавірус. «Кількість пацієнтів зростає, тому всіх закликаю берегтися», – сказав Олег Штогрин.
Міський голова Микола Нога поставив завдання передати від ЦРЛ один автомобіль для наших захисників, які зараз знаходяться на передовій.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: