Бош сервис
Сервис Центр

З 10 березня по 16 квітня планується обмежити рух великовагових транспортних засобів

Суспільство | 08:40, 5.03.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Управління Державтоінспекції області інформує, що для збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування та деформацій при перезволоженні верхніх шарів земляного полотна в період весняного відтавання землі, Служба автомобільних доріг у Сумській області планує, у період з 10 березня по 16 квітня поточного року, обмежити рух великовагових транспортних засобів загальною масою понад 12 тонн на автомобільних дорогах загального користування з встановленням відповідних дорожніх знаків.
    Обмеження руху в межах Сумської області буде здійснюватись на наступних автомобільних дорогах:

 

1. «Київ – Суми – Юнаківка» на ділянці 208-224 км (від межи Чернігівської області до м. Ромни). Об’їзд по автодорозі Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин від міста Ромни до межі Полтавської області.

 

2. «Суми – Полтава» від с. В. Сироватка до м. Охтирка. Об’їзд по автодорозі Суми – Краснопілля – Богодухів до смт В.Писарівка, далі по автодорозі «Лохвиця – Гадяч – Охтирка КПП «Велика Писарівка».

 

3. «Суми – Краснопілля – Богодухів – Валки – Н.Водолага» від смт. В. Писарівка до межі Харківської області. Об’їзд по автодорозі «Харків – Охтирка» та «Лохвиця  – Гадяч – Охтирка».

 

4. «Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин» від м. Кролевець до м. Ромни. Об’їзд по автодорогам «Кіпті – Глухів – Бачівськ», «Батурин – Конотоп – Суми», «Білопілля – Терни – Л.Долина» та «Київ – Суми – Юнаківка».

 

5. КПП «Миколаївка» – Семенівка – Н.Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка» від межі Чернігівської області до м. Глухів. Об’їзд  по автодорогам «Шостка – Кролевець» та «Кіпті – Глухів – Бачівськ».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: