Бош сервис
Сервис Центр

«Я тебе породив, я тебе і вб’ю»…

Суспільство | 06:51, 20.03.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

У Великописарівському районі сталася сімейна драма. 80-річний чоловік сокирою зарубав власного сина. Свій вчинок виправдовував тим, що той неодноразово жорстоко бив його та матір. Після чергової сварки, старий не витримав і схопив сокиру…
У кабінеті слідчого старенький розповідає, що мешкали з сином лише останні чотири роки. До цього померлий служив військовим лікарем і вже пенсіонером повернувся до рідної домівки. Про те, життя не заладилося. Сусіди нерідко спостерігали його «любов» до рідної  матері та батька, тому останньому зараз дуже співчувають. За їх словами син постійно приходив додому п’яний, вчиняв бійки, нерідко відбирав останні гроші стареньких. «Батькові вже вісімдесят, він ледь ходить. А матері самотужки ходити вже не сила. Хоч як важко було, старенькі свого сина завжди жаліли і на рідну кров не поскаржилися жодного разу» – розповідає одна з сусідок.
За словами затриманого, того вечора він вкотре прийшов п’яний, але цього разу в його руках була сокира. Батьки зрозуміли, що у такому стані він може і вбити. «Сокирою хотів голову нам порубати, – плаче старенький, – а потім взяв і кинув сокирою в нас, це ж добре, що я встиг двері прикрити, тому вона у двері встромилася. А той нелюд спати пішов. Таке нахлинуло на мене, що й розум  затьмарився. Схопив я ту сокиру та подумав, що дам йому обухом декілька разів. Хто ж знав, що смерть вийде?»
За висновком експерта криміналіста, смерть настала миттєво. Оскільки удари були нанесені в голову.
На сьогодні міліція вирішує питання, щодо порушення проти 80-річного чоловіка кримінальної справи. 
За сином батько не тужить. Та й власною долею не надто переймається. Більше всього у старого серце болить за дружину.  «Я дуже хвилююся за неї, власний син дуже скалічив матір. Тепер я лише думаю чи побачу її ще живою» – зі сльозами на очах розповідає старенький.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору