Бош сервис
Сервис Центр

Внимание! Действуют мошенники…

Суспільство | 07:06, 11.12.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

Шосткинский городской отдел внутренних дел распространил памятку. В ней содержатся рекомендации, которые помогут гражданам не попасться на удочку мошенников. Вот текст памятки:

 

У В А Г А !
Д І Ю Т Ь  Ш А Х Р А Ї

Незважаючи на чисельні попередження міліції, через ЗМІ, остаються актуальним такий вид злочину як ШАХРАЙСТВО. Жертвами, якого, правило, стають люди похилого віку.
   

Шосткинський МВ застерігає:

З метою забезпечення власної безпеки не дозволяйте стороннім людям заходити у свої будинки, якщо вони представляються соціальними працівниками, співробітниками енергонагляду, т.і., вимагайте посвідчення, запишіть інформацію із пред’явленого документу.

Не дозволяйте стороннім особам погодувати у дворі дитину, перепеленати її, напитися води.

Як правило, злочинці легко входять в контакт з літніми людьми і, користуючись їх довірливістю, вчиняють відносно них протиправні дії.

Не вірте людям, які говорять, що на вас наслано порчу або сглаз і пропонують свою допомогу – це найбільш розповсюджений спосіб  шахрайства. 

Нікому не показуйте місця, де зберігаєте свої гроші,  не доставайте їх з хованок у присутності сторонніх осіб, не обговорюйте зі сторонніми власний фінансовий стан.

Не вірте, якщо Вам, розказуючи про державний обмін грошей,  пропонують показати свої збереження, назвати їх суму, заклеїти гроші у конверт – це один із способів шахрайства.

Не позичайте невідомим особам грошей, навіть якщо вони показують власні документи або залишають в залог свої речі. Не віддавайте свої гроші людям, які обіцяють надати Вам потім за них будь-який товар або послуги.

Потурбуйтеся про захист свого життя, збереження Ваших коштів та недоторканість власної оселі від крадіжки.

Шосткинський МВ ГУМВС України в Сумській області просить, у випадку появи підозрілих осіб у Вас на вулиці, дворі, зателефонувати за номерами: 102, 2-14-47 та за телефоном довіри: 2-14-65.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: