ontaxi
Сервис Центр

Виставка робіт уродженця Шостки відкрилася у Трускавці

Суспільство | 12:14, 17.01.2013
 Поділитися

Поділитися в

Foto

15 січня у Художньому музеї Михайла Біласа (м. Трускавець) відкрилася виставка митців Спілки художників Трускавця під назвою «Свято розсипає зорі». На виставці широко представлені і роботи митця Олександра Ніколаєвського, уродженця міста Шостка (Сумська область).

«Весняна ніжність», «Подих осені», «Зимовий день», «Бузьку, бузьку”, «Смачний обід», «Білий кінь» та багато інших творів митця привертають увагу жителів міста-курорту та відпочивальників, які з’їжджаються до Трускавця з усієї України та зарубіжних країн.

«Внутрішній «ліризм», захопленість невичерпністю образних можливостей … пейзажу характеризує творчість художника. Тремтіння повітря і мерехтливість розсіяного, «медитативного» світла передається в оригінальний спосіб засобами імпресіонізму та пуантилізму», – так говорить про творчість шосткинця Олександра Ніколаєвського мистецтвознавець, історик мистецтва Наталія Космолінська.

Якщо висловити одним словом враження від робіт родини Ніколаєвських на чолі з главою сім’ї Олександром – то це слово «ніжність». Ніжність, легкість, мерехтливість проходять червоною ниткою крізь картини Олександра, його сина Микити та цілі гачковані гобелени дружини Надії.

Довідка. Олександр Юрійович Ніколаєвський народився 6 січня 1956 року в м. Шостка Сумської області. У 1986 р. закінчив Харківський інститут комунального будівництва та архітектури. Працює в жанрі станкового малярства та графіки, член Національної спілки художників України. Живе і творчо працює в м. Трускавець на Львівщині.

 

 

Підготував Володимир Ключак, м. Трускавець, спеціально для Шостка.ІНФО

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору