Бош сервис
Сервис Центр

Відкрито голосування за учасниць конкурсу «Міс Дюймовочка — 2018»!!!

Красота | 09:00, 13.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Учасниці дитячого конкурсу краси і таланту «Дюймовочка — 2018» за крок від свого    головного свята. Гала- концерт, на якому кожна з 10 найчарівніших маленьких шосткинок отримає заслужений титул, відбудеться   трохи більше, ніж за тиждень, 22 вересня о 16:00 у ЦЕВ «Юність»  (білети вже можна придбати у чергового ЦЕВ «Юність»). Варто відмітити, що до яскравого шоу дівчата готувалися  цілих 2 місяці. За цей час вони встигли освоїти ази такої науки як «дефіле», готували спільний хореографічний номер, вигадували разом з рідними оригінальне вбрання з підручних матеріалів і т.д.

Паралельно  конкурсантки встигали відвідувати різноманітні майстер-класи і за традицією спробували себе у ролі професійних фотомоделей.

Результатом першої фотосесії  у етностилі  з ляльками – мотанками з колекції майстрині Галини Шкребтієнко стали світлини,які братимуть участь в інтернет- голосуванні.  Учасниця, фото якої  набере найбільше голосів , отримає титул «Міс Глядацькі симпатії».  Голосування розпочинається 13 вересня і триватиме до 21 вересня 2018 року на сторінках інтернет- видання «Шостка.ІНФО» та на сайті телекомпанії  «Телеком- Сервіс»  (shostkaonline.com).

Аліна Пипич

 

Вероніка Шемет

 

Єва Шевцова

 

Олеся Сочан

 

Єва Фірсік

 

Марія Хрестікова

 

Софія Почерніна

 

Каміла Атрошко

 

Алєся Степаніщенко

 

Ксенія Луценко

 

Голосування розпочнеться о 9:00, 13 вересня 2018 року і триватиме до 18 :00, 21 вересня 2018 року.

Голосування для визначення Міс "Глядацькі симпатії"

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
Viko
Такси Гранд
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: