Бош сервис
Сервис Центр

В очікуванні лиха

Суспільство | 06:15, 16.03.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Паводку ще немає, але перший скандал навколо "великої води" вже розгорівся. У Сумській обласній державній адміністрації відбувся "круглий стіл" щодо підготовки до весняної повені та пропуску  льодоходу. Чиновники запевняють, що катастрофічної ситуації не буде, але до повені готуватися потрібно.

Найбільше питань було з приводу того, що ВАТ "Сумиобленерго" провело різкий злив води на річці Псел, що призвело до значного зниження рівню води. Деякі експерти запевняють, що такі дії призвели до масової загибелі риби та завдали значних екологічних збитків. Зокрема,
заступник голови обласної ради Віталій Моісеєнко, котрий теж прийшов на засідання "круглого столу", звинуватив підприємство у недбальстві та нанесенні значної шкоди природі Сумщини.

Натомість технічний директор ВАТ "Сумиобленерго" Віктор Бережний стверджує, що підприємство вимушене спускати воду на своїх ГЕС. І якщо цей процес на Михайлівській ГЕС пройшов нормально, то в Малій Ворожбі сталася позаштатна ситуація, що й спричинило значний скид води та пониження рівня Псла. Наразі готується до спуску води Низівська ГЕС – сам скид заплановано на 17 березня, але, враховуючи значний суспільний резонанс, можливо, цю дату буде перенесено.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: