Бош сервис
Сервис Центр

Декілька днів в лісі тривали «бойові дії»

Суспільство | 06:30, 6.05.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

1-3 травня в «неплюєвських» лісах біля селища Ямпіль молодіжна організація «Українська Народна Молодь» провела Весняний табір та воєнізовану гру «Зірниця». Учасниками яких стала молодь з різних куточків району (Ямполя, Свеси, Орлівки, Марчихиної Буди).
Розпочався захід 10-ти кілометровим «марш-броском», родзинкою якого стала екстремальна переправа через річку. Дійшовши до місця, молодь розбила спільний табір на березі мальовничого озера  серед соснового лісу.
Ближче до вечора учасники поділились на два команди (червоних і синіх) і рушили в різні сторони лісу, де розбили та замаскували свої табори. Рівно об 23 годині розпочались «війна». Розвідка лісу тривала всю ніч і лише о 4-тій рану команді «синіх» вдалось знайти табір суперників.
Виявивши табори один одного команди розпочали безпосередні бойові дії. Зміст яких полягав у тому, щоб викрасти «прапор» суперників та «ліквідувати» якнайбільше «ворогів» (зірвавши з них пов’язку).
«Червоні» і «cині» вдавались до різних тактичних прийомів, активно атакували, з останніх сил захищали власний прапор. Особливо цікаво бої проходили вночі, в умовах темряви.
О 12 годині третього дня було оголошено перемир’я. Команди підрахували завойовані бали, за якими перемогу отримала команда «синіх».
Взагалі гра не залишила нікого байдужим, учасникам надовго запам’ятаються захоплюючі бойові дії та життя серед лісу. На черзі у них цілий ряд літніх і осінній табір, підготовку до яких розпочала «Українська Народна Молодь».

 

Олександр  Соломко, голова Ямпільської районної організації ВМГО "Українська Народна Молодь"

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору