Бош сервис
Сервис Центр

В «Відродженні» призвали парламент не голосовать за реформу здравоохранения

Влада, Суспільство | 21:21, 17.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Депутатская группа «Партія «Відродження» обратилась ко всем парламентским фракциям и депутатским группам с призывом не голосовать за правительственную реформу здравоохранения. Об этом во время заседания Согласительного совета сегодня, 17 октября, заявил руководитель депутатской группы, народный депутат Украины Виктор Бондарь, сообщает The Sumy Post.

По словам политика, власть очень спешит в вопросе голосования за медицинскую реформу. В то же время ни чиновники, ни министр не понимают настоящих ее последствий.

«Головне завдання Міністерства охорони здоров’я – це охорона здоров’я, а не знищення української нації. Міністр, яка сьогодні виконує обов’язки, тільки робить вигляд, що переймається долею України та здоров’ям українців. Насправді це її турбує не більше, ніж питання, наприклад, розвитку вугільної галузі в одній з африканських країн.

Наша депутатська група не голосувала за медичну реформу в першому читанні, і зараз ми хочемо звернутися до колег з парламенту: голосувати за цю псевдореформу – катастрофа для українців», – отметил Виктор Бондарь.

Народный избранник добавил, что в большинстве стран мира система здравоохранения построена по принципу медицинского страхования. Медреформа Кабмина таких предложений не содержит, зато предлагается создать новый коррупционный орган.

«Ми запитуємо: для чого створювати Національну службу здоров’я? А відповідь єдина – для того, щоб колосальні мільярдні потоки пропустити через «своїх» людей і витратити на закупівлю ліків. Більше того, під егіду Національної служби здоров’я є бажання «загнати» всі районні, міські, обласні лікарні та змусити їх їздити до Києва з простягнутою рукою за коштами на фінансування своїх медичних закладів. Це корупційна система, яка заново будується під егідою псевдореформаторів. Тому, звертаємось до вас, шановні колеги: якщо у когось ще є совість, і хтось дійсно думає про здоров’я нації – потрібно зупинитися та не робити дурні кроки, які нам пропонує уряд», – добавил руководитель депутатской группы «Партія «Відродження».

 

 

Фото на сайте www.sumypost.com

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Магазин замков и фурнитуры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору