Бош сервис
Сервис Центр

Управління Пенсійного фонду в м. Шостка інформує

Суспільство | 02:25, 20.01.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

З 1 січня 2010 року Пенсійним фондом України запроваджується «Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України», який затверджено Постановою Правління Пенсійного фонду України 05.11.2009 року № 26-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. №1136/17152. Порядком передбачено формування та подання нових форм звітності роботодавцями як за найманих працівників так і фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності – за себе.
Роботодавці (юридичні та фізичні особи), що використовують найману працю, будуть звітуватись щомісяця не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення базового звітного періоду. Звітний період – календарний місяць.
Фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності та особи, що забезпечують себе роботою самостійно до органів Пенсійного фонду будуть надавати звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за звітним періодом. Базовим звітним періодом для них є календарний рік.
Форми звітності надані в додатках до «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України». З Порядком можна ознайомитись на веб-сайті Пенсійного фонду України: www.pfu.gov.ua та в газеті «Пенсійний кур’єр», №49 за 04 .12.2009 року.
Спеціалістами управління Пенсійного фонду в м.Шостка для страхувальників будуть проведені семінари в приміщенні управління (вул. Депутатська,1): 20, 21, 26 та 28 січня 2010 року , час проведення – 15 год.00 хв.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: