Бош сервис
Сервис Центр

Управління Пенсійного фонду в м. Шостка інформує

Общество | 02:25, 20.01.2010
 Поделиться

Поделиться в

Foto

 

З 1 січня 2010 року Пенсійним фондом України запроваджується «Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України», який затверджено Постановою Правління Пенсійного фонду України 05.11.2009 року № 26-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. №1136/17152. Порядком передбачено формування та подання нових форм звітності роботодавцями як за найманих працівників так і фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності – за себе.
Роботодавці (юридичні та фізичні особи), що використовують найману працю, будуть звітуватись щомісяця не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення базового звітного періоду. Звітний період – календарний місяць.
Фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності та особи, що забезпечують себе роботою самостійно до органів Пенсійного фонду будуть надавати звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за звітним періодом. Базовим звітним періодом для них є календарний рік.
Форми звітності надані в додатках до «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України». З Порядком можна ознайомитись на веб-сайті Пенсійного фонду України: www.pfu.gov.ua та в газеті «Пенсійний кур’єр», №49 за 04 .12.2009 року.
Спеціалістами управління Пенсійного фонду в м.Шостка для страхувальників будуть проведені семінари в приміщенні управління (вул. Депутатська,1): 20, 21, 26 та 28 січня 2010 року , час проведення – 15 год.00 хв.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
Viko
Такси Гранд
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: