ontaxi
Сервис Центр

Тепер і в Telegram: газовики запровадили новий канал зв’язку

Споживач | 19:07, 2.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Ще кілька років тому чат-боти здавалися дивиною, а сьогодні вони щодня допомагають тисячам користувачів. Наприклад, сортувати сміття, оформлювати документи та навіть надавати першу медичну допомогу. Розуміючи, яку користь несуть онлайн-сервіси, в АТ «Сумигаз» запустили чат-бот, який допомагає споживачам природного газу вирішити «газові» питання».

Чат-бот 7104.ua у Telegram – це інноваційна послуга, за допомогою якої клієнти у будь-який час та у будь-якому місці можуть отримати доступ до електронних сервісів компанії. Зокрема, клієнти «Сумигаз» можуть миттєво передати показання лічильника, отримати інформацію щодо поточного стану Особового рахунку та проаналізувати обсяги спожитого газу.

Скористатися онлайн-послугою від АТ «Сумигаз» може кожний охочий користувач мобільного пристрою. Потрібно лише приєднатися до чат-боту і після цього споживачам стануть доступні корисні функції додатка. Для того, щоб стати користувачем онлайн-ресурсу, необхідно відкрити додаток Telegram та у рядку пошуку ввести «7104.ua». Перше посилання у результатах пошуку – це чат-бот від АТ «Сумигаз». Після цього необхідно відкрити діалог із чат-ботом та підписатися на нього.

Тепер слід додати свій Особовий рахунок у систему. Для виконання дії, у головному меню оберіть команду «Додати особовий рахунок» та введіть номер рахунку. Відтак бот попросить підтвердити приналежність до особового рахунку, додавши номер лічильника або суму останнього платежу.

За допомогою чат-боту можна миттєво сплатити за доставку газу. Для цього клієнтам необхідно обрати у головному меню команду «Платежі». Виконання платежу потребує прив’язки номеру мобільного телефону до Особового рахунку. Уже після додавання номеру, споживачі зможуть виконати розрахунок за послуги з розподілу блакитного палива. Достатньо обрати суму платежу та натиснути кнопку «Сплатити». Далі споживач потрапить на сторінку платіжної системи, де варто буде ввести інформацію платіжної карти та підтвердити операцію.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору