ontaxi
Сервис Центр

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та інші богослужіння мають відбуватися без порушення карантинних вимог

Влада, Духовність | 16:48, 13.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

На цьому під час під час зустрічі з представниками церков та релігійних організацій наголосив заступник голови Сумської облдержадміністрації Сергій БАННІКОВ

«Завтра ми відзначатимемо свято Покрови Пресвятої Богородиці. Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО вчора звернувся через засоби масової інформації до представників усіх конфесій з проханням, за можливості, обмежити кількість вірян під час проведення служб та утриматися від хресних ходів. Кожен має подумати про те, що ставить під загрозу життя оточуючих та своїх рідних і близьких», – зазначив Сергій Банніков. – І ми сьогодні зустрілися з вами, щоб ще раз попросити вас не допускати скупчення жителів області під час богослужінь і порушення соціальної дистанції між людьми».

Заступник голови облдержадміністрації нагадав, що у суботу відбулося позачергове засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де прийнято ряд вкрай необхідних рішень про запровадження обмежень на території м. Суми. З 12 жовтня обласна комісія рекомендувала встановити обмеження у м. Суми, чітко визначені постановою Кабінету Міністрів № 641.

Наразі школи і вузи переведені на дистанційне навчання. Заборонена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Міський транспорт поки що працює у попередньому режимі, відповідно до вимог адаптивного карантину.

Також обмежується приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного і побутового обслуговування.

Керівникам підприємств та організацій запропоновано розглянути питання щодо можливості переведення своїх працівників на режим дистанційної роботи. Всі, хто може виконувати свої посадові обов’язки онлайн, мають принаймні на два тижні залишатися вдома. Керівники органів державної виконавчої влади, що розташовані в Сумах, також мають розглянути питання щодо можливості організувати роботу так, щоб люди працювали і надавали всі необхідні адміністративні послуги дистанційно.

«Наголошую, що обмеження на масові зібрання, встановлені у зв’язку з пандемією коронавірусу, як і обов’язок дотримуватися правил карантину та обсервації, обов’язкові до виконання для всіх незалежно від релігійних переконань. Тож я закликаю вас до розуміння ситуації і донесення всієї інформації до вірян, – підкреслив Сергій Банніков. – Ми маємо вжити максимум заходів, щоб «червона» зона не поширилася на всю Сумську область».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору