Бош сервис
Сервис Центр

Суши весла!

Суспільство | 02:15, 12.05.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto
Випадки  затримання порушників  митних правил на об’їзних шляхах митного кордону, який охороняють працівники Служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Глухівської митниці спільно з прикордонниками – не рідкість.  Та затримання човняра трапилося вперше.
       Темної ночі, 11 травня,  митники, спільно з прикордонниками на ділянці, що з’єднує українське   село  Нововасилівка та російське селище Бєлая Бєрьозка  на  річці Десна помітили темний силует, який вже збирався занурити весла у воду.  Спільними злагодженими діями вдалося зупинити веслувальника, котрий беззаперечно виконав команду  “Суши весла!”.
     Коли підтягнули човна до берега – виявилося, що громадянин України Сергій З. Завантажив по “саме не можу”  475 штук товарів народного вжитку 16 найменувань: одежу, взуття, сумочки… Всього на суму  біля 40 тисяч гривень.
    Вважаючи, що Десна сьогодні не сама спокійна річка в Україні, порушник митних правил має завдячувати спільному нарядові митників і прикордонників, бо перевантажене “судно” могло й дна дістатися посеред русла. А от суд, швидше за все, “віддячить” Сергієві штрафом і конфіскацією плавзасобу.

 

 

І. Богуца,
Глухівська митниця

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору