Taxi 977
Сервис Центр

«Сумыгаз» проводит конкурс детских рисунков + Видео

Конкурс, Мистецтво | 11:40, 22.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

АО «Сумыгаз» приглашает детей – учеников начальных классов к участию в конкурсе рисунков «Газовик-супергерой» на тему безопасности пользования газом.

10 победителей получат подарки, а 10 лучших работ будут экспонироваться в Центре обслуживания клиентов.

Условия конкурса просты: любой младшеклассник может выслать фото со своим рисунком в руках на электронную почту [email protected].

Победители будут определены с помощью открытого голосования на странице АО «Сумыгаз» в Facebook.

Рисунки подаются на конкурс в А 4 формате в произвольном исполнении: карандашами, акварельными красками, гуашью и тому подобное. К письму необходимо добавить 2 фото: ребенка с рисунком в своих руках и отдельно рисунка. В письме указать фамилию, имя участника конкурса и возраст, название рисунка, дату и место выполнения, контактные данные – номер телефона обязательно.

Срок подачи работ – до 24 мая. В конкурсе могут принимать участие дети со всех уголков Сумской области.

Онлайн-голосование на официальной странице компании в социальной сети Facebook будет проводиться с 25 по 31 мая.

«Нагадуємо діткам, що газ – це комфорт, затишок в кожному домі, але за умови відповідального використання газових приладів. Бо при недотриманні елементарних правил безпеки можна накликати біду», – говорится в сообщении АО «Сумыгаз».

Конкурс дитячого малюнка "Газовик супергерой"

🦸‍♂️ Супергаз запрошує діток – учнів початкових класів до участі у конкурсі малюнків «Газовик-супергерой» 🎨 на тему безпеки користування газом🔥1️⃣0️⃣ переможців отримають подарунки, а 1️⃣0️⃣ ваших найкращих робіт ми повісимо у Центрі обслуговування клієнтів. Усе просто. Ви малюєте, робите фото з малюнками у своїх руках і відправляєте мені до 24 травня на цю електронну адресу⤵️info📧smgas(крапка)com(крапка)ua 🎁 Переможців визначимо за допомогою відкритого голосування на сторінці #Сумигаз у Facebook.🔸Технічні вимоги до робіт⤵️🖼 Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні: олівцями, акварельними фарбами, гуашшю тощо. 🖇До листа додати 2 фото: дитини з малюнком у своїх руках й окремо малюнку. У листі вказати прізвище, ім’я учасника конкурсу та вік, назву малюнку, дата та місце виконання, контактні дані – номер телефону обов'язково. ⏳ Етапи конкурсу⤵️До 24 травня чекаємо на ваші малюнки з усіх куточків Сумської області.З 25 по 31 травня усі роботи, які відповідають тематиці конкурсу, будуть розміщені на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook для онлайн-голосування.Автори десяти робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування, будуть нагороджені подарунками від компанії, а їх роботи розміщені у Центрі обслуговування клієнтів.Нагадуємо діткам, що газ – це комфорт, затишок в кожному домі, але за умови відповідального використання газових приладів. Бо при недотриманні елементарних правил безпеки можна накликати біду.🖐До зустрічі, маленькі споживачі природного газу🤚

Опубліковано АТ "Сумигаз" Середа, 20 травня 2020 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору