Бош сервис
Сервис Центр

Сумський державний університет увійшов до сотні кращих вищих навчальних закладів світу

Суспільство | 12:10, 12.02.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

За підсумками 2009 року, завдяки вдалим виступам студентів СумДУ, які є членами міжнародної спільноти професійних програмістів TopCoder, заклад посідає 82 місце за рейтингом даної організації.

За інформацією офіційного сайту Сумського державного університету, балів вузові своєю діяльністю додали студенти і випускники. Це Борис Дібров, Олександр Руденко, Андрій Мисник, Олександр Опара, Олексій Токан, Андрій Третяк, Віталій Іващенко та керівник, асистент кафедри інформатики Сергій Петров.

TopCoder – міжнародна спільнота професійних програмістів, головний офіс якої розташований в США (штат Коннектикут). Організація об’єднує близько 250 тисяч програмістів з більш ніж 200 країн і 500 провідних компаній ІТ-індустрії з усього світу.

Специфіка TopCoder у порівнянні з традиційними олімпіадами з програмування полягає в тому, що джерелами створення задач є реальні замовники з провідних IT-компаній світу. Тому задачі в TopCoder – це спрощене відображення реальних проблем, з якими зіштовхуються ІТ-компанії. При цьому саме серед учасників спільноти представники компаній обирають собі кандидатури для працевлаштування.

Спільнота дуже активно розвивається та підтримує всі сучасні технології дизайну, проектування і програмування. Визначено три ключові напрямки роботи: дизайн, розробка програмного забезпечення, алгоритмічне програмування.

У рубриці «дизайн» учасники змагань від реального замовника отримують задачу. У рубриці «розробка програмного забезпечення» пропонується розв’язати деяку нетривіальну задачу, яка, традиційно, має певну наукову новизну і потребує достатніх наукових знань. У рубриці «алгоритмічне програмування» розташовуються задачі, в яких ключовим моментом є розробка та програмна реалізація ефективного за часом роботи алгоритму. За результатами 5-10 найкращих робіт отримують грошову винагороду або пропозицію працевлаштування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: