Бош сервис
Сервис Центр

STOP-ГРИП, STOP-ПАНІКА!

Суспільство | 03:02, 7.11.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На сьогодні в області немає підстав для запровадження жорсткого карантинного режиму, ситуація із захворюваністю на грип – керована.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Микола Лаврик під час засідання президії обласної ради. "Підстав для паніки немає, оскільки порівняно з цим періодом минулого року зростання захворюваності не спостерігається", – підкреслив керівник області.

Микола Лаврик
нагадав учасникам зустрічі про те, що ним підписано розпорядження про впровадження в області протиепідеміологічних заходів. Тож необхідно дбати про його виконання, а не "згущати фарби" навколо ситуації із захворюваністю на грип. "Ми повинні бути спокійними і певними того, що спільною командою нам вдасться убезпечити людей від епідемії", – зауважив Микола Лаврик.

За словами начальника управління охорони здоров’я Петра Павлюка, на сьогодні всього по області госпіталізовано 866 хворих. В реанімації з гострими респіраторними вірусними інфекціями немає жодного пацієнта. В інфекційних відділеннях лікарень Сумщини розгорнуто 697 інфекційних ліжок, у тому числі 456 – в боксових відділеннях. За цим показником, ситуація в області – краща, ніж загалом по Україні. За словами Петра Павлюка, на необхідні медикаменти з обласного бюджету виділено 150 тисяч гривень.

www.state-gov.sumy.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору