Бош сервис
Сервис Центр

СПОКІЙНО І СТАБІЛЬНО

Суспільство | 09:18, 14.01.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

Саме так, за словами керівника області Миколи Лаврика, виглядає Сумщина у порівнянні з іншими регіонами України щодо ситуації із газопостачанням
Переконатися у цьому журналісти мали можливість на селекторній нараді з головами облдержадміністрацій, яку провів заступник Глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний.
Так, з 756 котелень, які на сьогодні працюють в області, 281 переведено на альтернативні види палива, в тому числі і Сумську теплоелектроцентраль. Усі вони працюють в узгодженому режимі, тож жителям регіону мерзнути не доведеться.
Днями Сумщина зустріла делегацію із Євросоюзу, яка прибула для інспектування газотранспортних мереж, що проходять через територію області. На сьогодні вона працює в місті Суджа Російської Федерації. Керівництво області зробило все необхідне, аби делегація швидко та без проблем перетнула український кордон та організувала свою роботу в Суджі.
У ході наради заступник Глави Секретаріату Президента України зазначив, що залишається складною ситуація із газозабезпеченням у Запорізькій області, АР Крим та особливо в Севастополі. Він також зауважив, що в особливо скрутному становищі опинилися аграрні області України.
Роман Безсмертний нагадав керівникам облдержадміністрацій, що відповідно до доручення Президента України Віктора Ющенка в усіх регіонах мають бути створені штаби, які щоденно вестимуть постійний моніторинг ситуації із газопостачанням.
Нагадуємо, що на Сумщині таку робочу групу було створено 1 січня. Її очолює заступник голови облдержадміністрації Микола Деркач.
Серед проблем, які на сьогодні потребують негайного вирішення, заступник Глави Секретаріату назвав стан розрахунків за енергоносії. За його словами, через нереальну тарифну політику в деяких регіонах, на сьогодні в Україні спостерігається різке зростання заборгованості. Так, на основних підприємствах Житомирщини тариф на теплопостачання покриває собівартість лише на 72%, Одещини – 72%, Сумщини – 64%, Києва – 53%.
Також Роман Безсмертний закликав учасників наради пожвавити роботу щодо розробки заходів з енергозбереження. "Ми маємо скорочувати споживання природного газу в Україні хоча б на 2-3 млрд. кубічних метрів щорічно", – зауважив він.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору