Бош сервис
Сервис Центр

На Сумщині вводиться особливий режим нагляду за експлуатацією газопроводів

Суспільство | 03:25, 16.04.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Із 15 квітня на Сумщині запроваджується особливий режим державного нагляду за експлуатацією підземних газопроводів. Введення управлінням Держгірпромнагляду по Сумській області особливого режиму відбувається згідно наказу Державного комітету, і викликане зростанням кількості аварій, пов’язаних із використанням газу. Остання трагедія, що забрала життя людини, сталася 6 квітня у Ялті, коли причиною вибуху газу на насосній станції водоканалу став корозійний отвір у газопроводі розміром 10х12 мм.
Запровадження особливого режиму передбачає комплекс заходів посиленого державного нагляду за додержанням законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці – позапланові оперативні та цільові перевірки тощо. При виявленні порушень виконання робіт та експлуатація об’єктів буде миттєво призупинена, а посадові особи, що допустили ці порушення, притягнуті до адміністративної відповідальності.
Під час перевірок особливу увагу буде приділено питанням забезпечення безперебійного газопостачання; дотриманню норм одоризації газу; утриманню та експлуатації надземних газопроводів (їх технічний стан, фарбування тощо); дотриманню охоронних зон підземних газопроводів; експлуатації та технічному обслуговуванню газорозподільних пунктів (ГРП); проведенню технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання; виявленню малонадійних підземних газопроводів, та тих, що вичерпали термін експлуатації. Останнє додасть роботи експертно-технічним організаціям, які мають провести експертизу та надати висновки щодо подальшої долі цих проблемних об’єктів.
До роботи в особливому режимі буде залучений весь інспекторський склад управління Держгірпромнагляду по Сумській області, що спеціалізується у нагляді за об’єктами хімічної та газової промисловості. На період дії особового режиму державного нагляду скасовуються відпустки керівництву управління та державним газотехнічним інспекторам, які ведуть дані види нагляду.

Прес-служба управління
Держгірпромнагляду
по Сумській області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: