Бош сервис

Сколько стоит городу любовь к «Родине»? + Фото

Общество | 01:14, 17.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

В Фейсбуке, на странице «Глас Народу», опубликован материал под названием «Скільки коштує місту любов до «Родины»?».

 

Он опубликован по результатам проверки депутатами горсовета коммунального учреждения Центр культуры и досуга (ЦКиД). Приводим текст полностью.

«Скільки коштує місту любов до «Родины»?

 

Результати другої перевірки:

 

Вважаємо, що громаді міста буде цікаво дізнатися, хто працює в комунальному закладі «ЦК і Д «Родина» та скільки Шостці коштує їх отримання:

 

керівник гурту «Моноліт» — 2768,00 грн. (людина навіть не проживає в місті, але щомісячно отримує кошти),

2 керівника хору, керівник театрального колективу – 0, 75 ставки – 2624.00 грн. (де в ЦК і Д цей колектив?),

цікава посада – ведучий дискотек (0,5 ставки – 2624.00 грн.),

кіномеханік – 2320.00 грн.,

контролер квитків (0,5 ставки – 2032.00 грн.),

головний режисер 3632.00, тут увага!!! + надбавка за складність та напруженість 1816.00 грн.= 6174 .00 грн.,

художній керівник, завідувач масовим сектором, провідний методист, просто методист, культорганізатор, акомпаніатор, інженер та інші. Всі ці люди отримують заробітну плату із місцевого бюджету, тож з наших з вами податків та гаманців.

 

Якісь чудні посади, які збережені мабуть з часів СРСР:

 

ведучий дискотек! Про які дискотеки йде мова?

 

Контролер квитків, де покази фільмів? Надбавка за складність та напруженість, взагалі про що йде мова???? Яка напруженість? У кого???

 

Працівників не має на робочих місцях, директор ЦК і Д та начальник відділу культури все це знають, та покривають їх. Зі слів Харитонової Н. М. виявляється, що робочі місця деяких працівників в себе дома, тому в ЦК і Д вони не з,являються. Що це за відповідь директора??? Працівника не має на робочому місці – йому пишуть, що він присутній.

 

Депутатська комісія зафіксувала прогул – людина отримала заробітну плату.

 

Працівника взагалі не має на робочому місці протягом року – він отримує заробітну плату. Як так? Потрібні та вигідні люди, куми та брати? Скільки це буде продовжуватися?

 

Роботи відділу культури наше місто навіть не бачить, але щомісяця вони отримуюсь надбавки за складність та напруженість. З таким складом співробітників ЦК і Д «Родина», з такими окладами в місті повинні майже кожного дня проходити заходи культури, розважальні програми, йти покази фільмів. Але… Ми маємо те, що маємо. Міський бюджет містить неіснуючих працівників, розмір зарплати яких складає дуже кругленьку суму в рік, яку можна було використовувати на розвиток міста, чи його благоустрій. До яких пір це все буде продовжуватися? Скільки ще міська влада буде вважати мешканців міста дурнями та обкрадати їх, при цьому містити зручних для себе людей? «Вони всі дуже люблять «Родину», — це слова директора ЦК і Д «Родина» Харитонової Н. М, тільки чи не занадто дорого коштує ця любов місту?».

 

 

 

 

 

 

 

Фото на странице «Глас Народу» в ФБ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: