Вчера, 20 апреля в Шосткинском институте Сумского государственного университета состоялась II Всеукраинская научно-методическая конференция «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

 

 - Цей захід перш за все має профорієнтаційну мету, ми залучаємо школярів, педагогів, учнів училищ, студентів коледжу задля того, аби привернути увагу до актуальних проблем в освіті, підтримати талановиту молодь,- сказала в интервью Шостка. INFO директор ШИСумГУ Наталья Тугай.

 

В конференции приняли участие порядка 80 учеников, студентов и педагогов только из нашего города.

 

 - Окрім шосткинців у конференції взяли участь представники Львівської політехніки, Запорізького та Дніпровського університетів, Київського національного університету та багатьох інших вишів та навіть представники сусідньої країни – Білорусі, - сказала Н. Тугай.

 

Она поздравила участиков конференции и пожелала плодотворной работы.

 

Также с напуственным словом к юным ученым обратилась секретарь городского совета Елена Чанцева-Коваленко.

 

 - Наше місто, без сумніву можна вважати кузнею кадрів вітчизняної науки, адже наукова конференція – це своєрідний стартовий майданчик для майбутніх науковців та дослідників. Бажаю молоді наполегливості та натхнення у досягненні мети, - сказала в своем выступлении помощник народного депутата Украины Игоря Молотка Алена Шульга, выступая на открытии конференции.

 

После пленарного заседания участники продолжили работу в секциях.

 

 


лечение зубов шостка


КОММЕНТАРИИ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ