Бош сервис
Сервис Центр

Сергей Лещенко: «Що таке корупція в сфері оборони, наочно зрозуміло на прикладі діяльності державного заводу «Імпульс»…

ВПК, Финансы | 10:09, 4.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

В своем блоге на «Украинской правде» известный журналист, народный депутат Сергей Лещенко написал о коррупции в оборонной отрасли.

«Що таке корупція в сфері оборони, наочно зрозуміло на прикладі діяльності державного заводу «Імпульс» з міста Шостка, яке входить в структуру Укроборонпрому, куратором якого є бізнес-партнер президента та перший заступник секретаря Радбезу Олег Гладковський.

Цей приклад – типовий. Але він показує, наскільки деградувала вся корумпована система.

Отже, в квітні минулого року «Імпульс» продав партію в кількості 109 пакетів капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів за 95 тисяч євро.

Покупцем виступив кіпрський офшор PH Strategic Business Limited. Одержувачем продукції була сербська компанія Sloboda.

Вона купила всю цю продукцію у кіпрської прокладки, але за суму… майже 700 тисяч євро. Проплата пройшла через латвійський банк ABLV, який в лютому 2018-го американський Мінфін звинуватив у відмиванні грошей.

Тобто різниця склала 600 тисяч євро на одній лише партії, які залишилися на рахунках фірми з Кіпру. Корупційний навар склав не 20 відсотків, і навіть не в два рази – а в сім (!) разів.

Ось документи, які показують продаж партії капсуль-детонаторів та капсуль-запалювачів з державного заводу на офшор – та з офшору на сербську компанію. З величезною різницею в ціні», — написал Сергей Лещенко.

Он опубликовал ряд документов.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
Такси Гранд
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: