Бош сервис
Сервис Центр

Сегодня – День журналиста!

Суспільство | 11:00, 6.06.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

Шосткинских журналистов поздравил мэр города Николай Нога.

Шановні журналісти Шостки!

Вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста.
Прийміть щирі слова вдячності та поваги за вашу нелегку щоденну працю, без якої важко уявити багатогранне життя нашого рідного міста.
Професія журналіста завжди була пов’язана з поняттями  «мужність», «жертовність», «майстерність». А сьогодні на перший план виступають і такі риси, як відчуття міри та справедливості, прагнення відшукати зерно істини у процесах, що відбуваються довкола, вміння підтримати і зробити краще.
Добре, що ваша діяльність сприяє встановленню порозуміння між людьми різних політичних уподобань, різного соціального стану, між владою та громадою, створює умови для публічного діалогу.
Щира дяка вам за конструктивну позицію,  розуміння поточних проблем.
Переконаний, що і надалі в своїй роботі ви будете виходити з інтересів усіх жителів міста, розуміння професійної честі та моралі.
Бажаю великих тиражів, поповнення читацької, глядацької та слухацької аудиторії, цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні вагомих зажинків на журналістській ниві.
Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення, а міцне здоров’я, щастя і благополуччя завжди супроводжують вас та ваші родини!

Шосткинський міський голова                                                                                                                  М.П.Нога

                                 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: