Бош сервис
Сервис Центр

С Днем города!

Суспільство | 09:17, 3.09.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

Сегодня в Шостке отмечают День города. С этим праздником шосткинцев и гостей города, ветеранов, воинов-освободителей поздравил мэр Николай Нога.

 

Шановні шосткинці і гості міста!
Славні воїни – визволителі Шостки!
Дорогі ветерани!

    Серед багатьох свят – особистих, державних, релігійних, професійних, які кожному з нас доводиться відзначати, є таке, яке в серцях та душах шосткинців посідає окреме місце. Це – День народження рідного міста, який у часі співпадає з Днем визволення його від чужоземців-загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.
    Тож з 270-річчям Шостки вас, дорогі друзі, і з 66-ю річницею врятування її від повного знищення фашистами!    
    Щороку у перші дні вересня  ми з відчуттям неоплатного боргу схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих шосткинців-фронтовиків, віддаємо данину поваги і шани землякам – колишнім підпільникам і партизанам.
    Особлива наша подяка воїнам 6-ї Гвардійської дивізії, які прийшли у наше місто, щоб визволити його від фашистів і навіки залишився у шосткинській землі або з часом померли від ран, одержаних в боях за Шостку.
    В ці пам’ятні дні ми згадуємо тих наших земляків, які прийняли смерть в гестапівських катівнях, але не зломились перед окупантами, і тих, які не повернулися з вигнання.
    Наша глибока шана землякам усіх поколінь, які перенесли тяжкі випробування війнами, в різні часи відбудовували і розвивали рідне місто, нашим ветеранам, які зараз, в період фінансово-економічної розрухи, подають приклад витримки, мудрості та терпіння, допомагають у вихованні молодого покоління.
    Завдяки вашим, дорогі ветерани, мужності і хоробрості, самовідданості і самозреченню, ми маємо змогу щороку разом з Днем визволення Шостки святкувати річницю заснування нашого міста. Низький уклін вам за це.
    Немає сумніву, що у таке свято, як День народження і відродження міста, кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято єднає усіх, кому Шостка дорога, безцінно дорогі її вулиці, будівлі, сквери, парки, його історія і сьогодення, якими б вони не були – радісними чи сумними.
    Обличчя будь-якого міста – це передусім його жителі. Завдячуючи вашим, дорогі шосткинці, старанням, натрудженим рукам, натхненній праці Шостка живе.
    Дякую усім шосткинцям за любов та вірність рідному місту! Переконаний, що завдяки вашим умілим рукам, ефективній діяльності міської ради та її виконавчих структур, Шостка, незважаючи на свій поважний вік, і надалі буде квітнути у різнобарвному вінку українських міст на радість усім нам та нашим гостям.
    Нехай наші серця зігріває священний вогонь єднання поколінь, як зігрівав він серця наших предків, додаючи сили та мужності у роки важких випробувань і у роки мирного розвитку.
    Від щирого серця бажаю усім здоров’я, щастя, благополуччя, Божого благословення.

 

Шосткинський
міський голова
М.П.Нога

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: