ontaxi
Сервис Центр

Рынок труда все больше уходит в тень, – Юрий Чмырь

 Поділитися

Поділитися в

Безработица и теневая занятость остаются одной из главных социально-экономических проблем в Украине, считает глава Сумской областной организации партии «Відродження» Юрий Чмырь. Об этом пишет издание The Sumy Post.

Сегодня в Украине официально трудоустроены чуть больше половины трудоспособного населения, о чем официально заявляют в правительстве. Так, по информации Минсоцполитики, из 26 млн. человек трудоспособного возраста (от 15 до 70 лет) официальную работу имеют лишь около 16 млн. – 52,6 %.

«Ситуація на ринку праці країни — дуже погана. Мені часто доводиться спілкуватися з різними людьми, вислуховувати їхні думки з найрізноманітніших проблем. І коли мова заходить про роботу — завжди чуєш тільки одне: роботи немає. Особливо для молоді», – говорит Юрий Чмырь.

По словам народного избранника, одно из главных «достижений» власти, о котором она так любит напоминать – повышение минимальной зарплаты – больно ударило по рынку труда. «Навіть експерти Нацбанку визнали, що скорочення кількості зайнятих за рахунок підвищення мінімальної зарплати в 2017 році становитиме близько 630 тис. осіб. У зв’язку з підвищенням «мінімалки», яке призвело до двократного зростання податків, багато підприємств переводять співробітників на неповну ставку. Формально такий працівник не звільнений і статистику не погіршує, але фактично він отримує менше або змушений «тінізовано» робити відносини з працедавцем. Уряд має втрутитися в ситуацію, інакше слідом за тіньовою зайнятістю у нас загостриться інша проблема – міграція населення. Тим паче, безвіз цей процес суттєво спростив», – сказал Юрий Чмырь.

По состоянию на июнь 2017 года, по опросу Research & Branding Group, треть жителей Украины (33 %) при случае готовы навсегда покинуть страну. Среди молодежи до 30 лет таких людей больше половины – 53 %.

«Грамотна молодь позбавлена перспектив на батьківщині. Виробництво катастрофічно впало, освіченим молодим людям просто ніде застосувати на практиці свої знання і навички. Тому вони і їдуть. І так буде доти, поки в Україні не запрацюють на повну потужність технологічні промислові підприємства, які будуть потребувати фахівців», – отметил глава Сумской областной организации партии «Відродження».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору