Бош сервис
Сервис Центр

Про боротьбу зі злочинністю в сфері оподаткування

Суспільство | 07:15, 21.01.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Співробітниками відділу податкової міліції Шосткинської МДПІ було викрито та припинено діяльність «конвертаційного центру», що здійснював діяльність на території Кролевецького району.

Було встановлено, що мешканець м. Кролевець громадянин П з метою надання послуг з мінімізації податкових зобов’язань, формуванню податкового кредиту з податку на додану вартість та переведенню безготівкових грошових коштів у готівку створив підприємство «П». Послугами конвертаційного центру скористалися як підприємства регіону, так і інших областей України. Через його рахунки було переведено в готівку більше трьох мільйонів гривень. За даним фактом було порушено кримінальні справу за ознаками складу злочинів передбачених ст. ст. 212 ч. 3, 364 ч. 2, 366 ч. 2 КК України.
В ході проведення досудового слідства було повністю доведено вину громадянина П та кримінальну справу направлено до суду.
За результатами судового розгляду справи підсудного було визнано винним у скоєнні злочинів та засуджено до 4 років позбавлення волі. На даний час справа розглядається в апеляційному суді.

Також в ході проведення заходів, направлених на виявлення фактів незаконного обігу товарів, було встановлено, що в м. Глухові в одному з магазинів здійснювалась діяльність з реалізації піротехнічних засобів населенню. При цьому ліцензія та будь які інші дозвільні документи, які б давали право на здійснення даного виду діяльності в даному магазині були відсутні. Крім того у більшості піротехнічних засобів термін використання вже закінчився і ї їх використання становило загрозу для споживачів. Під час проведення перевірки співробітниками ВПМ Шосткинської МДПІ було вилучено піротехнічних засобів на суму 12 тис. грн.

Відділ податкової міліції
Шосткинської МДПІ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: