Бош сервис
Сервис Центр

Пресс-служба Сумського прикордонного загону інформує

Суспільство | 11:25, 25.12.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

Автомобільний транспорт мешканців прикордонних районів України та Російської Федерації, який перетнув державний кордон в місцевому пункті пропуску «Середина Буда» до 09.00 18 жовтня 2009 року, буде пропущено через кордон до місця реєстрації.
З 09.00 18 жовтня 2009 року, через спалах у сусідніх з Україною областях Росії африканської чуми свиней, автомобільний транспорт мешканців прикордоння, що прибував для перетину кордону в місцевий пункт пропуску «Середина Буда»,  спрямовувався в найближчий міжнародний або міждержавний пункт пропуску для проходження митного, ветеринарного та інших видів контролю. Тому транспортні засоби, які до цього часу виїхали за межі України через місцевий пункт пропуску, не мали змоги повернутись тим же шляхом до місця реєстрації.
25 грудня 2009 року  з 05.00 до 21.00 в місцевому пункті пропуску «Середина Буда» здійснюється пропуск мешканців прикордонних районів на легковому автотранспорті, що перетнули державний кордон України до 09.00 18 жовтня 2009 року, для повернення автомобільного автотранспорту до місця реєстрації.

Олександр Шишка
прес-служба Сумського прикордонного загону

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: