Taxi 977
Сервис Центр

«Правого сектора» в Шостке больше нет

Суспільство | 03:40, 1.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На странице «Штаб Дмитра Яроша – Шостка» в одной из соцсетей опубликовано заявление местной организации «Правого сектора» о выходе из «ПС». Вот полный текст заявления.  

 

«ЗАЯВА ШОСТКИНСЬКОГО ОСЕРЕДКУ «ПРАВОГО СЕКТОРУ» ПРО ВИХІД ІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ

Протягом всього існування руху «Правий сектор», слідкуючи за його діяльністю, Ви могли бачити не тільки позитивні сторони організації, а ще й відверто кажучи ганебні вчинки з боку його представників, тому багато патріотів і націоналістів двояко ставилися до «Правого сектору», бо в ньому дійсно, існувало певне внутрішнє роздвоєння на ідейних патріотів, націоналістів, ідеалістів, навіть альтруїстів з однієї сторони та відвертих маргіналів і гопників з іншої.

Із однієї сторони Ви бачили у «Правому секторі» воїнів, які кожну секунду ризикуючи своїм життям боронять нашу країну на Донбасі, волонтерів, що допомагають українським військовим, активістів, котрі протистоять внутрішньому ворогу і поширюють національну Ідею серед населення проводячи різноманітні заходи для зміцнення патріотичного духу українців. А з іншої, бандюганів, які влаштовують поножовщину, займаються віджими та ін. Все це відбивалося на репутації всього руху та перекреслювало добрі вчинки, в тому числі й шосткинської організації.

Звичайно, що ідейні патріоти не можуть співіснувати в одній організації з гопотою і маргіналами, тому, щоб не витрачати сили на внутрішньо організаційні розборки і протистояння, а зосередитися на боротьбі за Україну, організацію «Правий сектор» покидають ВСІ бойові підрозділи та ідейна частина членства на чолі з провідником Дмитром Ярошем і створюють новий Рух. Серед них легендарний 5-й батальйон ДУК ПС під командуванням друга Чорного, бійці, якого прославилися участю у боях за Донецький аеропорт і с. Піски, 8-й батальйон «Аратта» ДУК ПС під командування друга Червня, що вели бої у с. Широкине, медична служба ДУК ПС «Госпітальєри» під командуванням 20-ти річної Яни Зінкевич, яка особисто витягла з поля бою декілька десятків поранених бійців (за це була нагороджена орденом за мужність) та багато інших.

Команда Шосткинського осередку «Правого сектору», який утворився під час революції 2013-14 рр. переважно із самооборони Майдану, також офіційно заявляє про вихід із «Правого сектору».

На весні 2014 року під час окупації Криму, Шосткинський осередок провів безліч акції та заходів спрямованих на проукраїнську орієнтованість населення м. Шостка. Після початку війни на Донбасі значна частина активістів вирушила на Схід до різних добровольчих формувань, або мобілізувалися в армію захищати країну від окупанта. Ті, хто на той час залишилися в місті, долучилися до волонтерського руху, щоб підтримувати українських військових. За весь час був проведений великий обсяг плідної діяльності. Ми прагнемо йти далі, до посилення сили, слави, багатства і простору Української Держави, тому долучаємося до команди Дмитра Яроша!

Слава Україні!»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору