Бош сервис
Сервис Центр

С неработающего пивзавода украли имущества на 15 тыс. грн.

Суспільство | 08:08, 20.04.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Двоє жителів Шостки, скориставшись неуважністю охорони, кілька разів проникали на територію непрацюючого пивзаводу. Звідти викрали два кондиціонера, обігрівач, кабелі та мідні трубки, на суму 15 тис. гривень.

Андрій та Микола (ім’я змінені) товаришують вже давно, разом підробляють випадковими заробітками, разом пропивають зароблені гроші. Взагалі, товариші „не розлий вода”.

Одного дня Микола запропонував другу „сходити у розвідку” на територію непрацюючого пивзаводу. Мовлять, все одно буде чим розжитися. Обговорили деталі майбутнього „вояжу”, назначили день „вилазки”. Вирішили йти рано вранці, сподіваючись, що у такий час охорона буде спати.

В назначений день чоловіки вирушили до заводу. Перелізли через високий паркан і пішли до будівлі. Там знайшли мідний кабель та мідні трубки, довжиною близько 40 метрів. Зраділи такій здобичі, адже на приймальному пункті за них могли отримати непогані гроші, яких би вистачило і на горілку і на закуску. Повернулися у місто тим же шляхом, через паркан і одразу пішли продавати вкрадене.

 У вечері чоловіки улаштували собі справжній банкет, навіть жінок запросили розділити застілля. Через кілька днів, від виручених за метал грошей не осталося і копійки.

„Відвідувати” пивзавод спритники ходили ще два рази. І все вдало. Другого разу винесли масляний обігрівач, а на третій – два кондиціонери. Здогадуючись, що речі будуть шукати, крадії не поспішали з продажем. Заховали їх у лісосмузі. Час минав, але чоловіки все ж побоювалися продавати вкрадене. Та коли нарешті рішилися …. потрапили до рук співробітників карного розшуку. Ті, як –то кажуть, затримали їх «на гарячому» – при спробі продати викрадене. У відділу міліції затримані виправдовувались : „Роботи не має, грошей не має, а жити як усі дуже хочеться”.

Сьогодні правоохоронці перевіряють «дует» на причетність до аналогічних крадіжок в місті та районі і вирішують питання про порушення проти них кримінальної справи. Частину вкраденого майна повернуто на підприємство. Ось так і виходить : ловити крадіїв справа міліціонерів. А чим займалася охорона заводу, яка допустила аж три крадіжки майна з ввіреного їм підприємства?

Пом. начальника Шосткинського МВ
ГУМВС України в Сумський області
по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ
Сектор зв’язків з громадськістю ГУМВС
Т.В. Меняйло

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: