Бош сервис
Сервис Центр

Південно-Західна залізниця посилює боротьбу з несанкціонованою торгівлею в приміських електропоїздах

Суспільство | 07:25, 5.02.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

  З понеділка, 8 лютого 2010 року, Південно-Західна залізниця спільно з Лінійним управлінням МВС на Південно-Західній залізниці проводитимуть перевірки щодо несанкціонованої торгівлі у приміських поїздах.
Численні нарікання пасажирів на дискомфорт у поїздах через стихійних торгівців та безпритульних осіб, змушують залізничників вдатися до запобіжних заходів. Особи, які торгують в електричках, зазвичай мають проїзний документ, а відтак, за правилами перевезень є пасажирами поїзда і мають право на проїзд. Утім, залізничники разом із представниками міліції діятимуть згідно зі статтею 160 Адміністративного Кодексу України, якою забороняється торгівля з рук у невстановлених місцях і тягне за собою стягнення штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.  
    Відтак, з метою покращення якості обслуговування пасажирів, Південно-Західна залізниця створила ревізорську групу, до складу якої увійшли провідники та міліціонери – вони затримуватимуть порушників, складатимуть відповідні акти, які передаватимуть до суду.
    Щодо осіб, які не мають постійного місця проживання і користуються електропоїздами в якості тимчасових ночівель, тут існують певні правові колізії. Адже це питання соціальне, і його треба вирішувати спільно з органами місцевої влади. Наразі залізничники вивчають юридичну базу, щоб визначити можливість висадки таких небажаних осіб, які становлять неабияку  незручність для пасажирів електропоїздів.
    Насамперед залізничники перевірятимуть поїзди Київської дирекції – тут щодня курсує 113 пар приміських поїздів. Південно-Західна залізниця звертає увагу пасажирів на проведення вищезгаданих заходів та просить повідомляти про випадки порушень у поїздах  черговим по станціях та провідникам.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Магазин замков и фурнитуры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору