Бош сервис
Сервис Центр

Юні умільці, підтримайте честь рідного міста!

Суспільство | 07:10, 18.03.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

З метою пропаганди та популяризації досягнень дитячої технічної творчості, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва, залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів технічної творчості у приміщенні станції юних техніків нещодавно проведено міську виставку дитячої технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».
Для участі у виставці було відібрано біля 200 робіт. Експонати розподілились за 5-ма розділами: «Радіоелектроніка», «Спортивно-технічне моделювання», «Стендове військово-історичне моделювання», «Станки, пристрої та інструменти», «Вироби народних ремесел».
Особливо численою в цьому році виявилася експозиція розділу «Стендове військово-історичне моделювання», основу якої склали експонати – переможці Всеукраїнського конкурсу зі стендового моделювання.
Викликали інтерес у відвідувачів і експонати розділу «Вироби народних ремесел». Серед них особливу увагу хлопці приділяли художній обробці деревини, а дівчата цікавились виробами з бісеру. Хочеться відмітити, що в цьому році на виставці широко представлені саме вироби з бісеру, виконані в найрізноманітніших техніках.
У квітні аналогічна виставка відбудеться в обласному центрі. Згідно «Положення про обласну виставку-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», вона проводиться за 14 розділами. Прикро, що в таких розділах, як «Діючі моделі, макети сучасного та екологічно чистого транспорту» й «Діючі моделі та макети малогабаритної техніки для роботи на присадибній ділянці» юні шосткинці не зможуть прийняти участь. Виробів такого направлення на міську виставку подано не було. Тому прохання до всіх юних умільців, які займаються технічною творчістю самостійно, підтримайте честь рідного міста. Якщо маєте розробки або задуми за даними напрямками зверніться до міської станції юних техніків за тел.4-71-09 або на ел. адресу [email protected] Допоможемо гідно оформити та представити Ваші роботи на обласному рівні.

 

 

Директор СЮТ Т. Манакова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору