Бош сервис
Сервис Центр

Область отримала основний фінансовий документ

Суспільство | 07:25, 13.05.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На сесії Сумської облради прийнято обласний бюджет на 2010 рік. Загальний обсяг доходів обласного бюджету встановлено у сумі 1,4 млрд. грн., у тому числі надходження власних і закріплених доходів у сумі 292 млн. грн., дотацію вирівнювання з державного бюджету в сумі 293 млн. грн., додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 18 млн. грн., субвенцій з державного бюджету в сумі 778 млн. грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 1,2 млрд. грн., спеціального фонду – 151 млн. грн.
У ході обговорення Програми економічного та соціального розвитку Сумської області на 2010 рік голова облдержадміністрації Юрій Чмирь підкреслив, що Програма ще буде підлягати доопрацюванню й тому будуть враховуватись всі слушні зауваження та пропозиції ззовні.
«Не залежно від політичних поглядів та вподобань закликаю до конструктивної співпраці, спрямованої на покращення добробуту населення, підвищення економічного рівня у регіоні. Ми маємо згуртовано вирішувати завдання поставлені президентом України», – звернувся до представників депутатського корпусу очільник області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору