Бош сервис
Сервис Центр

Юрій Чмир: новий виток співпраці з Південно-Західною залізницею – розвиток шляхового господарства та електрифікація транспортних вузлів

Суспільство | 12:40, 8.05.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Залізнична станція Конотоп на півночі Сумщини  – пункт пропуску поїздів через державний кордон України. Напередодні 9 Травня на станції відкрився реконструйований вокзал.        
Майже 8 мільйонів гривень витратила Південно-Західна залізниця  на будівельні роботи, завдяки яким  вокзальний комплекс став схожим на кращий європейський аналог.  

Конотопська дирекція залізничних перевезень перевозить  пасажирів та вантажі Україною а також у напрямках Росії й Білорусі. Улітку щодоби станція Конотоп приймає понад 9000 пасажирів, 50 пар пасажирських поїздів, 11 пар приміських та 10 пар електропоїздів підвищеного комфорту. Значні обсяги вантажоперевезень, платні послуги щодо обслуговування пасажирів – внесок станції Конотоп в економіку області є досить вагомим.

Будівля конотопського вокзалу була зведена ще в 1953 році. Термінового оновлення потребували: покрівля, система опалення, каналізації, зали очікувань, фасад вокзалу.

Під час реконструкції обладнано 6 кас далекого сполучення, оновлено інформативне обладнання, придбано зручні меблі, встановлено нові термінали. Комплекс виконаних будівельних робіт включив здійснення внутрішніх робіт по касовому блоку, залу очікування (створено зал з поліпшеними умовами), проведено впорядкування привокзальної площі, реконструкцію комунікаційних систем. Будівельники використали довговічні матеріали – граніт та мармур – аби результатами їхньої праці скористалося ще не одне покоління усіх, кого закине доля на залізничний вокзал у Конотопі.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь наголосив,  що реконструкція, яка торкнулася багатьох напрямків роботи на залізниці – це практичне втілення і реалізація на місцях Програми Президента "Україна для людей". В Конотопі є справжні господарі і є усвідомлення, що від якості транспортних сполучень залежить чимало важливих питань у життєдіяльності міста – в першу чергу – наповнення бюджету, відзначив керівник області.

Вокзал – це перший етап реформування залізничної магістралі на часі – розвиток шляхового господарства та електрифікація вузлів, відзначив Ю.Чмирь. За його словами, обласна влада готова до співпраці з Південно-Західною залізницею для електрифікації вузла Конотоп-Ворожба-Суми.

 

 

 

 

Фото предоставлено пресс-службой облгосадминистрации

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: