Бош сервис
Сервис Центр

Протягом першого кварталу в області створено нові робочі місця для 4970 працівників

Суспільство | 05:40, 12.05.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Протягом першого кварталу в області створено нові робочі місця для 4970 працівників, що  становить 30,8% від річного завдання

Головне управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що високий рівень виконання річного завдання по створенню робочих місць забезпечили Шостка (52,6%), Краснопільський (45%), Середино-Будський (39,4%) райони. Найнижчий рівень виконання річного завдання у Конотопському (7,1%), Буринському (15%) та Лебединському (16%) районах.

Упродовж першого кварталу в області ліквідовані 4262 робочі місця, юридичними особами усіх форм власності скорочено 567 робочих місць. Рівень зареєстрованого безробіття по області станом на 1квітня становив 2,6%, що на 1,7% менше, ніж на відповідну дату 2009 року.

У січні-лютому фонд оплати праці усіх працівників в області збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 9,2% (або на 72,2 млн. гривень). Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у лютому цього року склала 1652 гривні, що у 2,2 рази перевищує прожитковий мінімум для працездатної особи та розмір мінімальної заробітної плати, визначені державою. На останню звітну дату заробітну плату в межах та меншу від мінімальної отримували 8,4% штатних працівників регіону.

За інформацією головного управління, упродовж першого кварталу робочими групами обстежено 396 підприємств. За результатами перевірок керівникам внесено 638 пропозицій та рекомендацій щодо усунення виявлених порушень трудового законодавства; 28 матеріалів перевірок передано до правоохоронних органів; 43 − до територіальної державної інспекції праці. Притягнуто до адміністративної відповідальності 17 керівників-порушників трудового законодавства, власникам суб’єктів господарювання внесено 7 подань про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб.

З метою легалізації "тіньової" зайнятості робочими групами місцевих органів влади обстежено 1377 суб’єктів підприємницької діяльності, серед них на 559 – роботодавці порушували трудове законодавство. За результатами перевірок виявлені 1066 "тіньових" робочих місць, із них 1014 – легалізовано, що на 189 одиниць більше, ніж у відповідному періоді 2009 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: