Бош сервис
Сервис Центр

На Сумщине цинично ограбили монастырь

Криминал | 11:15, 25.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

В ночь с 23 на 24 февраля этого года в Молченском монастыре было совершено циничное ограбление храмов обители. Об этом сообщается на странице монастыря в Фейсбуке.

«Розбиті вікна, виломані двері, побиті дорогі ікони, вкрадено срібло, пошкоджено церковну утварь. Про те що грабіжники — люди далекі від Бога і духовності, свідчить той факт, що вони навіть не побоялися і не посоромилися зайти в найсвятіше місце храму, у “Святая святих” – вівтар, шукаючи і там поживу. З ікон знято золоту оздобу. У вівтарі розбита ікона Божої Матері “Умиління,” яку монастирю подарували люди на знак вдячності Господу за зцілення їх єдиної дитини від страшної хвороби – раку», — пишет настоятельница монастыря игуменья Феодосия.

Она выражает искреннее сожаление, что грабители даже не осознают — они украли не у сестер, не у прихожан, а украли у Бога. «Вдячна людина жертвує Богу можливо останнє, а покидьок з тих світлих почуттів вдячності збиткується. Викрадаючи матеріальне — те, що тлінне, він закриває собі шлях у життя вічне», — подчеркнула настоятельница обители.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
Viko
Такси Гранд
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: